Redakcja

Anna Adamowicz – Studentka analityki medycznej, autorka tomu poetyckiego Wątpia (Łódź 2016) oraz wierszy publikowanych m.in. w artPapierze, 2Miesięczniku, Opcjach 1.1, a także na stronie Zeszytów Poetyckich i w biBLiotece Biura Literackiego. Dwukrotna finalistka „Połowu” (2012, 2016), nominowana do nagrody głównej w XIX OKP im. Jacka Bierezina. Mieszka we Wrocławiu.

Damian Byczkowski – Student filozofii. W czasie wolnym promuje idee przedmiotów sprzecznych na spół z transhumanizmem. Samozwańczy poeta i chodząca entropia.

Magda Daniell – W przyszłości chce kształcić się w różnych dziedzinach, a aktualnie studiuje filozofię. Interesuje się etyką, filozofią społeczną i doszukuje się jej w filmach, które towarzyszą jej w życiu.

Kamil Frąckiewicz – Student filozofii, w przerwach pomiędzy strukturalizmem i poststrukturalizmem zajmuję się ciemną fotografią i sztukami plastycznymi.

Borys Jagielski – Fizyk z wykształcenia. Pracuje jako nauczyciel w Oslo. Zaprasza też na swój blog.

Adam Jank – Współzałożyciel „Radykalnego słonia”. Studiuje filozofię na Uniwersytecie Gdańskim, działa w Fundacji Vademecum, interesuje się neoplatonizmem i myślą romantyczną. Lubi koty.

Marcin Kleinszmidt – Urodzony w 1990 roku. Podobno pisze wiersze. Wydał tomik Skróty (Stowarzyszenie Salon Literacki, Warszawa 2014).

Wojciech Kłosiński – Student filozofii.

Michał Kozłowski – Jest autorem dwóch tomików: Gadane (Księgarnia Akademicka, 2014) i Nie myśl o mnie źle (Biblioteka Toposu, 2017). Mieszka we Wrocławiu.

Cyprian Kraszewski – Rocznik 1993. Większość życia spędził w Lidzbarku Welskim, obecnie mieszka na Kotach. Student filozofii i kulturoznawca na Uniwersytecie Gdańskim. Członek DKF „Miłość Blondynki”. Interesuje się historią i społeczeństwem (szczególnie tym zamkniętym).

Jakub Książek – Związany z Krakowem, studiował filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim i informatykę na tamtejszej Politechnice. Naukowo zainteresowany osiągnięciami nauk przyrodniczych i historią filozofii, zawodowo – projektowaniem aplikacji webowych. W wolnych chwilach czytuje dzieła klasyków i nie-klasyków literatury fantasy, spędza też mnóstwo czasu przed grami z epoki Commodore. Uważa, że dobra rozmowa jest jak dobra kawa – gorąca, pobudzająca i spożywana bez pośpiechu.

Bartłomiej Kupiec – Urodzony w 1997 roku. Studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz jest tłumaczem w Watching America – amerykańskim portalu informacyjnym. Zwycięzca VIII edycji ogólnopolskiego Turnieju Poetyckiego „Orzech” im. Jerzego Kozarzewskiego. Przedstawiciel rocznika ‘97 na poetyckiej niwie, zafascynowany filozofią, transformacją energetyczną oraz przemianami społeczno-ekonomicznymi. Stara się uciec od konsumpcjonizmu XXI wieku, ale jak na razie bez sukcesu. Jego wiersze były publikowane w „2Miesięczniku w Piśmie ludzi przełomowych oraz w „Nowych Myślach”. Jest członkiem studenckiego stowarzyszenia All in UJ oraz ELSA.

Anna Mochalska – Rocznik ’92, bydgoszczanka, doktorantka literaturoznawstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Autorka arkusza poetyckiego Okno na świat (Zielona Góra 2012, grand prix ogólnopolskiego konkursu) i tomu syndrom obcej ręki (Warszawa 2014). Publikowała w czasopismach (m.in. 2Miesięcznik, Wakat, Instynkt) i antologiach. Współpracuje z grupą Nowy Bruk i ze Stowarzyszeniem Salon Literacki, dla którego co miesiąc pisze recenzje ukazujące się na stronie salonliteracki.pl.

Emil Pietras – Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie obecnie mieszka. Od kilku lat także współredaktor facebookowego Polonisty Po Godzinach, członek załogi Warszawskiego Programisty. W czasie wolnym uprawia vita contemplativa.

Michał Pranke – Poeta, autor tomu b (Łódź 2015). Mieszka w Toruniu.

Rafał Różewicz – Urodzony w 1990 roku w Nowej Rudzie. Były redaktor naczelny „2Miesięcznika. Pisma ludzi przełomowych”. Autor tomików Product placement (2014) i niedawno wydanego Państwo przodem (2016). Nominowany do Silesiusa w kategorii „debiut roku” i Nagrody kulturalnej wARTo (2015). Mieszka we Wrocławiu.

Jan Krzysztof Rychert – Student filozofii i fizyki. Filozofię studiuje, bo coś trzeba, a fizykę, bo trzeba coś poważnego. Między filozofowaniem i zgłębianiem się w nauki szczegółowe, zajmuje się również muzyką i pisze różne rzeczy, które można znaleźć tutaj: http://spozaswiatow.blogspot.com.

Artur Szalsza – Tłumacz, anglista, niedzielny filozof, aspirujący muzyk. Snob o eklektycznych upodobaniach.

Maciej Taranek – Słoń jak koń jaki jest, każdy widzi, a jak cię widzą tak cię piszą.

Miłosz Wieczór – Próba syntezy poprzez analizę redukcjonistyczną. Nihilistyczny scjentysta z programem pozytywnym. Od czasu lektury Prousta uważa, że życie „jest spoko”, o co zresztą nieustannie kłóci się sam ze sobą.

Klaudia Wiercigroch-Woźniak – Absolwentka filologii polskiej, członek Grupy Literackiej Gronie im. Emila Zegadłowicza przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Żywieckiej (Żywiec). Debiutowała na łamach miesięcznika Gazeta Kulturalna. Do tej pory publikowała w kurierze poetyckim PoeciPolscy.pl, e-Tygodniku Literacko-Artystycznym Pisarze.pl, Babińcu Literackim, 2Miesięczniku. Piśmie ludzi przełomowych, Śląskiej Strefie Gender oraz w antologii Tuwimowskie klimaty (Inowłódz, 2016). Mieszka w Rajczy.

Tatiana Zemliakowa – Dziennikarka, wykładowca, naukowiec, tłumaczka. Interesuje się poezją, literaturą, sztuką, malarstwem, fotografią. Pisze wiersze. W 2006 roku brała udział w Ogólnoukraińskim spotkaniu młodych literatów w Koktebelu (AR Krym), w 2011 – miasto Irpień, 2013 – miasto Worzel. W 2010 roku wydała pierwszy zbiór poezji Rojbusz na ciszy. Członek Narodowego Związku Pisarzy Ukrainy z 2013 roku. Wiersze tłumaczone na język białoruski i polski. Mieszka w Kijowie.